Hakkımızda

Ersa Kimdir ?

Ersa olarak 1974’ten beri elektronik alanında faaliyet göstermekteyiz. Son on yıldır faaliyet alanlarımıza güvenlik sistemlerini de ekleyerek yolumuza devam etmekteyiz.

Ersa Konusunda uzmanlaşmış mühendis, tekniker ve teknisyenlerle güvenlik sistemi kurulumları gerçekleştirmekle beraber özel projelere danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Projelerimizi hazırlarken müşterilerimizin ihtiyaçlarını özenle belirliyor, fiyat-performans dengesini en uygun bir şekilde sağlamaya çalışıyoruz. Tedarikçilerimizi özenle belirliyor, satışta olan tüm ürünlerimizin arkasında sonuna dek duruyoruz. Her projeyi kurulumdan önce test aşamasından geçirerek uygulama sonrası problemleri asgari seviyelere çekiyoruz.
Proje teslimlerinde, ilgili personele kurduğumuz güvenlik, alarm, araç takip, geçiş kontrol, yangın vb. uygulamalarımızla ilgili ve şimdiye kadar karşılaşılmış problemleri ve problem senaryolarını da içeren eğitim ve seminerler vermekte; firmaların kendi bünyelerinden seçecekleri personele sistem operatörlüğü yetileri de kazandırmaktayız. Müşteri odaklı çalışma prensibimiz uyarınca her müşterimizin memnuniyeti bizim için ayrı ayrı önemlidir. Bu bağlamda 7/24 hizmet vererek satış sonrasında da müşterilerimize destek vermekteyiz. Oluşan arızalara nöbetçi personellerimiz en kısa sürede müdahale ederek uygulama sonrası dönemlerde müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır.


Misyonumuz

Sektördeki yenilikleri sürekli takip ederek dinamik bir yapılanma ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına her zaman cevap verebilmek. Bireylere ve topluma saygılı olarak, hukuk ilkelerine ve etik değerlere bağlı kalarak müşteri ve paydaşlarımızın beklentilerini en iyi şekilde karşılamak. Kamera, alarm, geçiş kontrol, yangın ve faaliyette olduğumuz diğer sektörlerde kaliteli bir hizmet vermek.

Vizyonumuz

Güvenlik sektöründe Malatya’nın, bölgenin ve Türkiye’nin en etkin şirketlerinden birisi olmak. Müşterilerimizin her türlü güvenlik ihtiyacını en iyi fiyat-performans dengesi ile kurabilmek. Sürekli kendimizi geliştirerek her zaman yeniliklerin peşinde olmak, yapılmayanı yapmak, düşünülmeyeni düşünmek. Hizmet kalitesinde örnek gösterilmek. Müşterilerimize her zaman en uygun ve çözüm yolları sunarak kaynak israfından kaçınmak ve her zaman birinci tercih olmak. Yeni yazılım ve donanımlarla sürekli yenilenmek.